Badminton / Om oss / Forbundsstyret

Forbundsstyret

Styret for tingperioden 2020-2022: 

President

Kari Bunes, Moss BK
Mobil: 95 14 49 73
E-post: buneskari@gmail.com

Visepresidenter

Hans Jarle Einarsen, Sotra BC
Mobil: 98 22 68 98
E-post: hans.jarle.einarsen@olavthon.no  

Ståle Åbotsvik, Tromsø BK
Mobil: 91 16 45 57
E
-post: stale.abotsvik@domstol.no
 

Styremedlemmer

Styremedlem under 26 år
Emilie Storvik, NTNUI Badminton
Mobil: 41 37 36 56
E-post: emiliestorvik@outlook.com

Leder Kompetansekomiteen
Kent Nyheim, Hadsel BK
Mobil: 41 66 54 54
E
-post: kent.nyheim@gmail.com

Leder Utviklingskomiteen
Robert Barø, Trondheim BK
Mobil: 92 21 72 64
E-post: robert.baroe@hotmail.no

Leder Toppidrettskomiteen
Jarle Grann, Kirkenes BK
Mobil: 47 88 00 95
E-post: jarlegrann@gmail.com

Konkurranseansvarlig

Håkon Haukebøe, Haugerud IF
Mobil: 92 41 50 99
E-post: hhaukebo@gmail.com

Varamedlemmer

Varamedlem under 26 år
Jonas Østhassel, Kristiansand BK
Mobil: 99 26 74 43
E-post: jonasoesthassel@gmail.com

Varamedlem Toppidrettskomiteen
Regy Selsaas, Karmøy BK
Mobil: 95 02 31 63
E-post: regy@klinikk-selsaas.no

Varamedlem Kompetansekomiteen
Camilla Solli Stokkaune, NTNUI badminton
Mobil: 41 60 23 48
E-post: camilla.stokkaune@gmail.com

Varamedlem Utviklingskomiteen
Kjetil Hus, Rubbestadneset IL
Mobil: 95 97 78 59
E-post: kjetil.hus@wartsila.com

Kontrollutvalget

Anne Gro Rikheim, Frogner IL
907 73 711
anne.gro.rikheim@fredolsen.com

Alf Asklund, Frogner IL 
402 04 310
aa@revisorforeningen.no

 

Utvalg under Konkurransekomiteen:

Konkurransekomiteens medlemmer:

Markus Haukebø, Oppegård IL

Trond Krogsæter, Karmøy BK

Dommer- og oppmannsutvalget 

Rune B. Hansen, Slagen BK (leder)

Nils Petter Johansen, Nøtterøy BK

Kirsten Gulbrandsen, Vestre Aker

Emma Lindqvist, Vestre Aker

Andre Høidebraaten (for kontoret)

 

Utvalg under Utviklingskomiteen: 

Anleggsutvalget

Geir Storvik, Bærum BK (leder)

Hans Jarle Einarsen, Sotra BC

Crossmintonutvalget

Bodil Engejordet, Bygdø BK

Erik Damstuen, Lier BK

Hederutvalget

Elisabeth Sommerfeldt, Asker BK

Kåre G. Sørensen, Kristiansand BK

Nils Petter Johansen, Nøttery BK

Integreringsutvalget

Rune Lavik Haug, Moss BK

Ungdomsutvalget

Simona Frûh, Vestre Aker

Jonas Østhassel, Kristiansand

Veteranutvalget

Helge N. Hansen, Kolvereid IL (leder)

Styreprotokoller

Forza Thon Stiftelsen VI Kias Idrettsbutikken