Beste klubb ble regnet ut til å være Rubbestadneset IL i U15 og Haugerud IF i U17.
Resultatene ble som følger:
U15 (u17) i Jotunhallen
Herresingle
Gull – Brynjar Hus, Rubbestadneset IL
Sølv – Heine Lam Nybakk, Sotra BC
Bronse – Thomas Dinh, Karmøy BK
Bronse – Jakob Langeland Risa, Sotra BC
Damesingle
Gull – Nila Lorvik, Herøy IL
Sølv – Selma Kvarenes Bjørnestøl, Kristiansand BK
Bronse – Arathija Anton Reginold, Bergen BK
Bronse – Mina Korssund, Moss BK
Herredouble
Gull – Lukas Skurnes Sundt/Brynjar Hus, Karmøy BK/Rubbestadneset IL
Sølv – Adit Sharma/Varun Manikandan, Haugerud IF/IL Skrim
Bronse – Herman Dalan Eidissen/Thomas Dinh, Bergen BK/Karmøy BK
Bronse – Heine Lam Nybakk/ Jakob Langeland Risa, Sotra BC
Damedouble
Gull – Nila Lorvik/Mina Korssund, Herøy IL/Moss BK
Sølv – Hedda Berg Angell/Selma Kvarenes Bjørnestøl, Kristiansand
Bronse – Emma Yasmin Ruud/Trishna Shyam Chand, Moss BK/Trondheim BK
Bronse – Vilma Aasheim-Engen/Heidi Hartmann, Frogner IL/Norborg IL
Mixdouble
Gull – Mina Korssund/Brynjar Hus, Moss BK/Rubbestadneset IL
Sølv – Sofie Jin Reistadbakk/Heine Lam Nybakk, Haugerud IF/Sotra BC
Bronse – Herman Dalan Eidissen/Akarija Anton Reginold, Bergen BK
Bronse – Nila Lorvik/Marius Sandvær, Herøy IL
U17 (u19) i Bugårdshallen
Herresingle
Gull – Thomas Barth, Bergen BK
Sølv – Andreas Holmedal, Askøy BK
Bronse – Andreas Andersen Roksvåg, Kristiansand BK
Bronse – Elias Øyen Selsaas, Karmøy BK
Damesingle
Gull – Delia Murtazalieva, Herugerud IF
Sølv – Victoria Zhang, Haugerud IF
Bronse – Nicoline Wærsten, Kristiansand BK
Bronse – Elise Lærkerød Jelsness, Bygdø
Herredouble
Gull – Thomas Grüner Fjeldheim/Mathias Ji Hong, Haugerud IF
Sølv – Andreas Holmedal/Thomas Barth, Askøy BK/Bergen BK
Bronse – Theodor Fjelldal/Elias Øyen Selsaas, Haugerud IF/Karmøy BK
Bronse – Vetle Vinnes Bråten/Andreas Andersen Roksvåg, Askøy BK/Kristiansand BK
Damedouble
Gull – Victoria Zhang/Delia Murtazalieva, Haugerud IF
Sølv – Elise Lærkerød Jelsness/Karina Elisabeth Andreassen, Bygdø BK/Kirkenes BK
Bronse – Akija Anton Reginold/Divya Tehlan, Bergen BK
Bronse – Stine Skjævesland Pedersen/Nicoline Wærsten, Kristiansand BK
Mixdouble
Gull – Delia Murtazalieva/Mathias Ji Hong, Haugerud IF
Sølv – Victoria Zhang/Thomas Grüner Fjeldheim, Haugerud IF
Bronse – Elise Lærkerød Jelsness/Christer Andersen, Bygdø BK/Mandal BK
Bronse – Akija Anton Reginold/Andreas Holmedal, Bergen BK/Askøy BK