Badminton / Om oss / Organisasjon / Forbundsstyret

Forbundsstyret

Her finner du informasjon om forbundsstyret og deres styreprotokoller, komiteer, utvalg og deres handlingsplaner.

Styret for tingperioden 2022-2024: 


President

Michael Fyrie-Dahl, Drammen BK
Mobil: 98 29 62 60
E-post: michael.fyriedahl@gmail.com

Visepresidenter

Bodil Engejordet, Bygdø BK
Mobil: 92 44 18 49
E-post: bodil.engejordet@gmail.com 

Øistein Høksnes, Sandefjord BK
Mobil: 91 66 36 02
E
-post: hoksnes.oistein@gmail.com


Styremedlemmer

Styremedlem under 26 år
Sofia Louis Macsali, Bergen BK
Mobil: 
E-post: sofialouismacsali@hotmail.com

Leder Kompetansekomiteen
Camilla Solli Stokkaune, NTNUI badminton
Mobil: 41 60 23 48
E-post: camilla.stokkaune@gmail.com

Leder Utviklingskomiteen
Steinar Thorsen, Djerv badminton
Mobil: 92 49 44 43
E-post: sthorse@online.no

Leder Toppidrettskomiteen
Anne Margrethe S. Klyve, Asker BK
Mobil: 
E-post: Anmakl@hotmail.com

Leder Konkurransekomiteen
Kirsten Gulbrandsen, Vestre Aker badminton
Mobil: 91 16 59 43
E-post:
kirsten.gulbrandsen@outlook.com

Varamedlemmer

Varamedlem under 26 år
Torjus Flåtten, Frogner IF badminton
Mobil: 
E-post: toffeflaatten@hotmail.com

Varamedlem Toppidrettskomiteen
Regy Selsaas, Karmøy BK
Mobil: 95 02 31 63
E-post: regy@klinikk-selsaas.no

Varamedlem Kompetansekomiteen
Kent Nyheim, Hadsel BK
Mobil: 41 66 54 54
E
-post: kent.nyheim@gmail.com

Varamedlem Utviklingskomiteen
Ingvild Håland, NTNUI badminton
Mobil: 
E-post: Invild0499@hotmail.com

Varamedlem Konkurransekomiteen
Johannes Orri Olafsson, Sandefjord BK
Mobil: 45 83 91 16
E-post: jolafsson99@gmail.com

 

Kontrollutvalget

Anne Gro Rikheim, Frogner IL
907 73 711
anne.gro.rikheim@fredolsen.com

Alf Asklund, Frogner IL 
402 04 310
aa@revisorforeningen.no

 

Utvalg under Konkurransekomiteen:

Konkurransekomiteens medlemmer:

Markus Haukebø, Oppegård IL

Trond Krogsæter, Karmøy BK

Dommer- og oppmannsutvalget 

Rune B. Hansen, Slagen BK (leder)

Nils Petter Johansen, Nøtterøy BK

Kirsten Gulbrandsen, Vestre Aker

Emma Lindqvist, Vestre Aker

Andre Høidebraaten (for kontoret)

 

Utvalg under Utviklingskomiteen: 

Anleggsutvalget

Geir Storvik, Bærum BK (leder)

Hans Jarle Einarsen, Sotra BC

Crossmintonutvalget

Bodil Engejordet, Bygdø BK

Erik Damstuen, Lier BK

Hederutvalget

Elisabeth Sommerfeldt, Asker BK

Kåre G. Sørensen, Kristiansand BK

Nils Petter Johansen, Nøttery BK

Integreringsutvalget

Rune Lavik Haug, Moss BK

Ungdomsutvalget

Simona Frûh, Vestre Aker

Jonas Østhassel, Kristiansand

Veteranutvalget

Helge Hansen, leder

helgenha@online.no

91382530

Anja Olsen

anja_olsen_@hotmail.com

96900103

Charlotte Aase

charlottekaase@hotmail.com

90760327

Styreprotokoller

Forza Thon Stiftelsen VI Kias Idrettsbutikken