Badminton / Om oss / Organisasjon / Forbundsstyret

Forbundsstyret

Her finner du informasjon om forbundsstyret og deres styreprotokoller, komiteer, utvalg og deres handlingsplaner.

Styret for tingperioden 2022-2024: 


President

Michael Fyrie-Dahl, Drammen BK
Mobil: 98 29 62 60
E-post: michael.fyriedahl@gmail.com

Visepresidenter

Bodil Engejordet, Bygdø BK
Mobil: 92 44 18 49
E-post: bodil.engejordet@gmail.com 

Øistein Høksnes, Sandefjord BK
Mobil: 91 66 36 02
E
-post: hoksnes.oistein@gmail.com


Styremedlemmer

Leder Kompetansekomiteen
Camilla Solli Stokkaune, NTNUI badminton
Mobil: 41 60 23 48
E-post: camilla.stokkaune@gmail.com

Leder Utviklingskomiteen

Mobil: 
E-post: 

Leder Toppidrettskomiteen
Anne Margrethe S. Klyve, Asker BK
Mobil: 45 45 07 46
E-post: Anmakl@hotmail.com

Leder Konkurransekomiteen
Kirsten Gulbrandsen, Vestre Aker badminton
Mobil: 91 16 59 43
E-post:
kirsten.gulbrandsen@outlook.com

Varamedlemmer

Varamedlem under 26 år
Torjus Flåtten, Frogner IF badminton
Mobil: 
E-post: toffeflaatten@hotmail.com

Varamedlem Toppidrettskomiteen

Mobil: 
E-post: 

Varamedlem Kompetansekomiteen
Kent Nyheim, Hadsel BK
Mobil: 41 66 54 54
E
-post: kent.nyheim@gmail.com

Varamedlem Utviklingskomiteen
Ingvild Håland, NTNUI badminton
Mobil: 
E-post:ingvild0499@hotmail.com

Varamedlem Konkurransekomiteen
Johannes Orri Olafsson, Sandefjord BK
Mobil: 45 83 91 16
E-post: jolafsson99@gmail.com

 

Kontrollutvalget

Leder
Anne Gro Rikheim, Frogner IL
907 73 711
anne.gro.rikheim@fredolsen.com

Nestleder
Bent Mørken, Nøtterøy BK 
bent.morken@vtfk.no

Medlem
Anja Roth Niemi, Tromsø BK

Vararepresentant
Richard Jacobsen, Nøtterøy BK

Valgkomiteen

Leder
Ferenc Macsali, Bergen BK
909 58 610
fmac44@hotmail.com

Nestleder
Sissel K. W. Schmidt, Ålesund BK

Medlem
Øystein Wiborg, Haugerud IL

Varamedlemmer
Emilie Faarup Storvik, NTNUI
Odd Helge Gåsbakk, Grong BK


Lovutvalg

Leder
Rune B. Hansen, Slagen BK

Nestleder
Ingrid Teistung, Bergen BK

Medlem
Tine Wærsten, Kristiansand BK

Varamedlemmer
Ulla Faarup, Bærum BK  
Kåre G. Sørensen, Kristiansand BK

 

Utvalg under Konkurransekomiteen:

Konkurransekomiteens medlemmer

Markus Haukebø, Oppegård IL

Trond Krogsæter, Karmøy BK

Dommer- og oppmannsutvalget 

Rune B. Hansen, Slagen BK (leder)

Kirsten Gulbrandsen, Vestre Aker

Emma Lindqvist, Vestre Aker

Andre Høidebraaten (for kontoret)

 

Utvalg under Utviklingskomiteen: 

Anleggsutvalget

Geir Storvik, Bærum BK (leder)

Hans Jarle Einarsen, Sotra BC

Hederutvalget

Elisabeth Sommerfeldt, Asker BK

Kåre G. Sørensen, Kristiansand BK

Nils Petter Johansen, Nøttery BK

Veteranutvalget

Helge Hansen, leder

helgenha@online.no

91382530

Anja Olsen

anja_olsen_@hotmail.com

96900103

Charlotte Aase

charlottekaase@hotmail.com

90760327

Styreprotokoller

Forza Thon Stiftelsen VI Kias Idrettsbutikken