Styret for tingperioden 2022-2024:
President
Michael Fyrie-Dahl, Drammen BK
Mobil: 98 29 62 60
E-post: michael.fyriedahl@gmail.com
Visepresidenter
Bodil Engejordet, Bygdø BK
Mobil: 92 44 18 49
E-post: bodil.engejordet@gmail.com
Øistein Høksnes, Sandefjord BK
Mobil: 91 66 36 02
E-post: hoksnes.oistein@gmail.com
Styremedlemmer
Leder Kompetansekomiteen
Camilla Solli Stokkaune, NTNUI badminton
Mobil: 41 60 23 48
E-post: camilla.stokkaune@gmail.com
Leder Utviklingskomiteen
Ingvild Håland, NTNUI badminton
E-post:ingvild0499@hotmail.com
Leder Toppidrettskomiteen
Anne Margrethe S. Klyve, Asker BK
Mobil: 45 45 07 46
E-post: Anmakl@hotmail.com
Leder Konkurransekomiteen
Kirsten Gulbrandsen, Vestre Aker badminton
Mobil: 91 16 59 43
E-post: kirsten.gulbrandsen@outlook.com
Medlem under 26 år
Torjus Flåtten, Frogner IF badminton
Mobil:
E-post: toffeflaatten@hotmail.com
Varamedlemmer
Varamedlem Kompetansekomiteen
Kent Nyheim, Hadsel BK
Mobil: 41 66 54 54
E-post: kent.nyheim@gmail.com
Varamedlem Konkurransekomiteen
Johannes Orri Olafsson, Sandefjord BK
Mobil: 45 83 91 16
E-post: jolafsson99@gmail.com
Kontrollutvalget
Leder
Anne Gro Rikheim, Frogner IL
907 73 711
anne.gro.rikheim@fredolsen.com
Nestleder
Bent Mørken, Nøtterøy BK
bent.morken@vtfk.no
Medlem
Anja Roth Niemi, Tromsø BK
Vararepresentant
Richard Jacobsen, Nøtterøy BK
Valgkomiteen
Leder
Ferenc Macsali, Bergen BK
909 58 610
fmac44@hotmail.com
Nestleder
Sissel K. W. Schmidt, Ålesund BK
Medlem
Øystein Wiborg, Haugerud IL
Varamedlemmer
Emilie Faarup Storvik, NTNUI
Odd Helge Gåsbakk, Grong BK
Lovutvalg
Leder
Rune B. Hansen, Slagen BK
Nestleder
Ingrid Teistung, Bergen BK
Medlem
Tine Wærsten, Kristiansand BK
Varamedlemmer
Ulla Faarup, Bærum BK
Kåre G. Sørensen, Kristiansand BK
Utvalg under Konkurransekomiteen:
Konkurransekomiteens medlemmer
Markus Haukebø, Oppegård IL
Trond Krogsæter, Karmøy BK
Elisa Wiborg, Haugerud IL
Dommer- og oppmannsutvalget
Rune B. Hansen, Slagen BK (leder)
Emma Lindqvist, Vestre Aker
Thomas Midtskog, Stavanger
Victoria Fyrie-Dahl, Drammen
Andre Høidebraaten (for kontoret)
Utvalg under Utviklingskomiteen:
Anleggsutvalget
Geir Storvik, Bærum BK (leder)
Hans Jarle Einarsen, Sotra BC
Hederutvalget
Elisabeth Sommerfeldt, Asker BK
Kåre G. Sørensen, Kristiansand BK
Nils Petter Johansen, Nøttery BK
Veteranutvalget
Helge Hansen, leder |
helgenha@online.no |
91382530 |
Anja Olsen |
anja_olsen_@hotmail.com |
96900103 |
Charlotte Aase |
charlottekaase@hotmail.com |
90760327 |